Єврокуб - IBC- контейнер - місткість, зручна при використанні під воду харчову, технічну, олії, паливо, септик, душ і так далі. Місткості по 640л, 800л, 1000л. Нові і б/у.
Куплю єврокуби, купити єврокуб, єврокуб 1000, місткість єврокуб, єврокуб пластиковий.
Бочки з підігріванням для комфортного душу незалежно від погоди. Ми пропонуємо баки, бочки, ємності, єврокуби різних розмірів з підігріванням води для різних цілей: від прийняття душу до нагріву води для будівництва. Ми можемо встановити ТЭН (трубчастийелектро-нагрівач) потрібної вам потужності практично у будь-яку ємність.
бочка з підігріванням, бак з підігріванням, нагрівальний елемент, термостат, термоватт, thermowatt, водонагрівач, терморегулятор, теплий душ, зимовий душ, бочки з підігріванням, гаряча бочка, ТЭН, тен, бочка з теном, бочка з тэном, бак з тэном, бочка з тэном, єврокуб з тэном, бочка з теном для душу, Бочка для душ з підігрівом на 220 літрів
Ємности, баки призначені для зберігання і транспортування води, харчових продуктів (води, молока і т. д.), хімічних речовин (кислот, олій, отрутохімікатів і т. д.), а також для стаціонарного зберігання дизельного палива (солярки, мазуту). Розмір горловини дозволяє робити обслуговування усередині місткості, бака.
Об'єми баків від 100л до 15 000л. Ємности встановлювати на рівну, суцільну, тверду поверхню.
Прямокутна ємність виготовляється з лінійного харчового поліетилену високої щільності. Лінійний харчовий поліетилен стійкий до багатьох агресивних середовищ та ультрафіолету, харчовий поліетилен (пластик) не змінює фізичних, хімічних та смакових властивостей рідин, що зберігаються. Плюсами цього матеріалу є висока ударна міцність, цілісність виробу (ємність без швів).
Літній душ на дачу. Будь-яка людина, яка має садову ділянку, чудово знає, як це приємно – мати можливість прийняти літній душ після робіт на садибі, поніжитися під струменями води, змити з себе втому разом із пилом.
Літній душ, душ +для дачі літній, літній душ +своїми руками, купити літній душ, куплю літній душ, літній душ +з підігрівом, бак +для літнього душу, літній душ фото, +як зробити літній душ, +як побудувати літній душ.
Бутлі з полікарбонату є аналогом скла, екологічно безпечні, допустимі до багатократного використання. Бутлі можуть устанавливатся на спеціальні стойки, підставки. Бутлі можуть бути укомплектовані краном - клапаном, кришками, міні-кулером (помпо)
Бутлі - це скляні банки об'ємом від 3л до 54л. В основному бутли використовуються для приготування та зберігання вина в домашніх умовах. У промисловості - для зберігання химреактивов.
Економічне та практичнерішеннядлязберіганняПИТНОЇ та непитноїводи. Вигіднаальтернативазвичним, алезастарілимспособамзберігання, транспортування та використанняводнихресурсів. Гнучкібаки-цемобільність та функціональність.
Септик – це конструкція для очищення невеликих кількостей побутових стічних вод. Септик є підземним відстійником, що складається з однієї або декількох спеціальних ємностей. Надставки - пристрої для подовження горловини септика. Спеціальні ємності під вигрібну яму.
Наш сайт реалізує різні інженерні вироби з поліетилену та металу, такі як: хаусботи, марини, буї, сміттєскиди, поплавці для пульпопроводу, дорожні блоки, колодязі (насосні, комунікаційні, каналізаційні).
Інфрачервоні нагрівачі різних форм та конструкцій для розігріву продукту від 0 до +70°С. Нагрівач бочки застосовується для розігріву продукту в хімічній та харчовій промисловості. Розігріває: пальмова олія, жир, мед, смоли, промислові олії, мазути, фарби, клей, солідол, дизельне паливо та багато іншого. Промисловий нагрівач працює за температури навколишнього середовища -20°С до +40°С. Висока економічність, мале споживання електроенергії.
Застосовується для підготовки підігріву сировини до необхідної температури до подальшого вилучення з ємності тари та подальшого переливу, змішування з іншими компонентами або розфасовки у дрібнішу тару. Є можливість виробництва нагрівачів підзамовлення.
Точно встановлених правил щодо розміщення туалету для дачі не існує, тому що місцеві умови можуть бути різними. Але деякі обов'язкові вимоги все ж таки слід виконувати. Туалет від колодязя потрібно розташовувати на відстані близько 25 м. На ділянках з ухилом колодязь розміщують на більш високих відмітках ніж туалет. Не слід наближати туалет ближче, ніж на 5 м до будов, а від сусідніх ділянок треба відступити хоча б на 1—1,5 м.
Влаштування туалету біля тераси, веранди не рекомендується, оскільки влітку від неї поширюється сильний запах. Дворові туалети можна розділити на туалети з вигрібною ямою, з висувною бочкою та пудр-клозети.
Якщо ґрунтові води залягають близько до поверхні, вигрібну яму робити не можна. Замість неї краще зробити висувну діжку. Якщо передбачається робити туалет з вигрібною ямою, то її днище має знаходитися на 1 м вище за максимальний (осінньо-весняний) рівень ґрунтових вод.
Для сім'ї з 2-3 осіб достатньо влаштувати яму обсягом 1,5 м-коду. Вона може бути квадратною зі стороною 1 м і глибиною 1,5 м. Стіни ями роблять із дерева, цегляної або бутової кладки або бетонними. Дно вигрібної ями має ухил у бік люка. Щоб у ґрунтові води не проникали нечистоти, а в яму — ґрунтові води, стіни і дно вигріба повинні бути водонепроникними: оштукатуреними, цегляними або бетонними, добре проконопаченими (якщо з колод), а із зовнішнього боку стін і під дном вигрібу влаштовують глиняний замок (шар утрамбованої рідкої глини без домішок); З вигрібної ями обов'язково треба зробити витяжку, піднявши її на 70-80 см вище даху туалету.
Верхню частину туалету зазвичай будують із дощок, щільно пригнаних один до одного. Дах криють будь-яким покрівельним матеріалом по суцільній решетуванні. В одній із стін роблять вентиляційний отвір, який оббивають сіткою.
Вигрібні ями неприйнятні, якщо передбачається використання фекалій. У цьому випадку найбільш застосовний, гігієнічний і простий туалет типу пудр-клозет, в якій нечистоти засипаються сухим торфом, сухою землею, золою, що знищують неприємний запах. Такий туалет можна розташовувати будь-де, блокувати з іншими спорудами. Відсутність вигрібної ями — головна конструктивна особливість пудр-клозету. Замість неї можна використовувати металеву скриньку або відро. Ящик або відро ставлять під стільцем. Періодично ємність спорожняють, укладаючи масу в компостні ями (їх глибина 0,5 1 м).
Приміщення туалету може мати форму куреня, що особливо зручно для розміщення на розширеній підставі ящиків для зберігання торфу, тирси, золи. Будиночок-курінь щитової конструкції не вимагає виготовлення каркаса, що несе. Дах-стінка виконана з дощок внахлест, зверху закрита металевим та дерев'яним ковзаном. Над дверима залишено трикутну фрамугу для провітрювання.
Для отримання цінного органічного добрива у господарській зоні обладнають компостну купу. У неї закладають залишки їжі, кухонні відходи, сміття, бадилля, листя, бур'яни та інші господарські покидьки. Йому роблять глибиною трохи більше 50 див довільних розмірів. По краях її зводять бортики висотою 20-30 см з дощок або цегли. На дно укладають шар пухкого торфу товщиною 10-15 см, а в міру накопичення покидьків шаром 20-30 см їх пересипають торфом і землею і рясно поливають фекальною жижею. Компост зрідка перелопачують, додаючи при цьому суперфосфат, борошно фосфорит, а при кислому грунті на ділянці — вапно або деревну золу. Через рік-півтора вміст компостної купи можна використовувати як добриво.
На компостну купу не можна виливати мильну воду. Висока температура під час дозрівання компосту вбиває мікроби, що робить його у санітарному відношенні нешкідливим. Компост вважається готовим, якщо в ньому не можна розрізнити окремі його складові.
*Це «маленький будиночок», в якому ставлять звичайний дерев'яний стільець з кришкою, поряд мають ємність з торфом.