Єврокуб - IBC- контейнер - місткість, зручна при використанні під воду харчову, технічну, олії, паливо, септик, душ і так далі. Місткості по 640л, 800л, 1000л. Нові і б/у.
Куплю єврокуби, купити єврокуб, єврокуб 1000, місткість єврокуб, єврокуб пластиковий.
Бочки з підігріванням для комфортного душу незалежно від погоди. Ми пропонуємо баки, бочки, ємності, єврокуби різних розмірів з підігріванням води для різних цілей: від прийняття душу до нагріву води для будівництва. Ми можемо встановити ТЭН (трубчастийелектро-нагрівач) потрібної вам потужності практично у будь-яку ємність.
бочка з підігріванням, бак з підігріванням, нагрівальний елемент, термостат, термоватт, thermowatt, водонагрівач, терморегулятор, теплий душ, зимовий душ, бочки з підігріванням, гаряча бочка, ТЭН, тен, бочка з теном, бочка з тэном, бак з тэном, бочка з тэном, єврокуб з тэном, бочка з теном для душу, Бочка для душ з підігрівом на 220 літрів
Ємности, баки призначені для зберігання і транспортування води, харчових продуктів (води, молока і т. д.), хімічних речовин (кислот, олій, отрутохімікатів і т. д.), а також для стаціонарного зберігання дизельного палива (солярки, мазуту). Розмір горловини дозволяє робити обслуговування усередині місткості, бака.
Об'єми баків від 100л до 15 000л. Ємности встановлювати на рівну, суцільну, тверду поверхню.
Прямокутна ємність виготовляється з лінійного харчового поліетилену високої щільності. Лінійний харчовий поліетилен стійкий до багатьох агресивних середовищ та ультрафіолету, харчовий поліетилен (пластик) не змінює фізичних, хімічних та смакових властивостей рідин, що зберігаються. Плюсами цього матеріалу є висока ударна міцність, цілісність виробу (ємність без швів).
Літній душ на дачу. Будь-яка людина, яка має садову ділянку, чудово знає, як це приємно – мати можливість прийняти літній душ після робіт на садибі, поніжитися під струменями води, змити з себе втому разом із пилом.
Літній душ, душ +для дачі літній, літній душ +своїми руками, купити літній душ, куплю літній душ, літній душ +з підігрівом, бак +для літнього душу, літній душ фото, +як зробити літній душ, +як побудувати літній душ.
Бутлі з полікарбонату є аналогом скла, екологічно безпечні, допустимі до багатократного використання. Бутлі можуть устанавливатся на спеціальні стойки, підставки. Бутлі можуть бути укомплектовані краном - клапаном, кришками, міні-кулером (помпо)
Бутлі - це скляні банки об'ємом від 3л до 54л. В основному бутли використовуються для приготування та зберігання вина в домашніх умовах. У промисловості - для зберігання химреактивов.
Економічне та практичнерішеннядлязберіганняПИТНОЇ та непитноїводи. Вигіднаальтернативазвичним, алезастарілимспособамзберігання, транспортування та використанняводнихресурсів. Гнучкібаки-цемобільність та функціональність.
Септик – це конструкція для очищення невеликих кількостей побутових стічних вод. Септик є підземним відстійником, що складається з однієї або декількох спеціальних ємностей. Надставки - пристрої для подовження горловини септика. Спеціальні ємності під вигрібну яму.
Наш сайт реалізує різні інженерні вироби з поліетилену та металу, такі як: хаусботи, марини, буї, сміттєскиди, поплавці для пульпопроводу, дорожні блоки, колодязі (насосні, комунікаційні, каналізаційні).
Інфрачервоні нагрівачі різних форм та конструкцій для розігріву продукту від 0 до +70°С. Нагрівач бочки застосовується для розігріву продукту в хімічній та харчовій промисловості. Розігріває: пальмова олія, жир, мед, смоли, промислові олії, мазути, фарби, клей, солідол, дизельне паливо та багато іншого. Промисловий нагрівач працює за температури навколишнього середовища -20°С до +40°С. Висока економічність, мале споживання електроенергії.
Застосовується для підготовки підігріву сировини до необхідної температури до подальшого вилучення з ємності тари та подальшого переливу, змішування з іншими компонентами або розфасовки у дрібнішу тару. Є можливість виробництва нагрівачів підзамовлення.
Знайшла статтю про виготовлення вина в домашніх умовах. І одразу згадалося чудове вино моєї мами. Може комусь нагоді і цей рецепт, т.к. він дуже схожий на мамину. А вино (вишневе) моєї мами – це щось приголомшливе, смачніше нічого не пила. Хоча я практично не п'ю, але таке не спробувати неможливо.)))
Домашнє вино – від цього словосполучення мені, якщо чесно, завжди було не по собі. По-перше, тому що, як правило, смак домашнього вина зовсім варварський, а по-друге, тому що відмовитися від домашнього вина, як і від частування вождя варварів, не можна ні в якому разі. «Не п'єш?! Та що тут пити! Ні-ні-ні! Образиш!» Ну, і потім лежиш весь наступний день, і щастя, якщо цей день вихідний
Однак двічі в житті довелося мені пробувати домашні вина такої гідності, що, чесне, слово, не соромно було б піднести їх і знавцю, жителю якоїсь, чорт забирай, виноробної держави. Тож вина, звичайно, треба вчитися робити. Геть комплекси. Тим більше, що нащадки варварів нині своїми винами пишатися можуть. Якихось 15-16 століть, діл-те
Світочка, талановитий винороб:
«Я, звичайно, не хочу хвалитися, але у мене чомусь вино завжди виходить смачне. Хороше домашнє вино в жодному разі не повинно бути рідким, як морсик. Воно завжди густе, маслянисте, таке ж, як у «великих», професійних виноробів.
Загалом усе просто. Лізеш у холодильник чи у льох, проводиш ревізію банок з варенням. Як правило, воно рік у рік стоїть там, іноді навіть ідентифікувати його не виходить. Воно навіть, буває, зацвіло зверху, але це зовсім не страшно: плісняву треба просто зняти.
Потім береш найбільшу банку, яку вдома знайти можеш. Найоптимальніший варіант – п'ятилітровий. Але можна і в трилітровій. Ось я нещодавно робила в трилітровій: у мене було 2 півлітрові банки варення, і ще я висипала туди журавлину. Причому це була журавлина в меді. А чому я її висипала – вона якось прогоркла трохи. Я її рік тому купила, їла взимку, а навесні про неї забула. Пригодилася чудово! От скажи, смачне було вино? Отож! Навіть смак меду трохи відчувався.
Коротше, скидаєш все в банку, розводиш водою, можна навіть не кип'яченою. Якщо час є, можна, звичайно, закип'ятити та остудити – вода у будь-якому випадку має бути холодною. Гущі має бути у банку приблизно третина від загального обсягу. Решта – вода. Але наливаєш не зовсім догори, а щоби сантиметрів п'ять нагорі порожнього місця було. Воно ж у нас блукати почне, хай йому буде там вільне.
Так, і ось блукати воно почне, і потрібно, щоб це бродильне повітря з банки йшло. Деякі надягають на шийку рукавичку, я волію ставити трубочку. Банку я закриваю пластиковою кришкою, в якій пророблено отвір – спеціально під трубочку (звичайну крапельницю в аптеці купіть).
Трубочка, встромлена в кришку не стосується води. Інший кінець трубки опускаємо вниз і кладемо в склянку з водою. це щоб кімнатне повітря не потрапляло всередину. Потім поміщає
їм банку кудись у темне місце, наприклад, у шафу (про всяк випадок ставимо банку в чашку, раптом сильно активно забродить) і забуваємо про неї, але не назовсім.
Спостерігаємо зрідка, заглядаємо в шафу – ndash; бродить чи ні. Якщо не бродить – можна додати пару ложок цукру та розмішати. А взагалі має бродити собі. Місяця через два-три вино повністю готове – це зрозуміло з того, що вся гущавина осіла на дно. Гуща вся на дні, і ніяких бульбашок немає – рідина абсолютно спокійна.
Беремо банку, акуратно зливаємо вино у пляшки. Якщо злити акуратно, то ніякого осаду не буде. У вина з варення окрім простоти рецепту є ще один плюс. його не треба пастеризувати, розлив по пляшках і все.
А ось зі свіжої ягоди вино робити дещо складніше. По-перше, треба сік вичавити. А ягода, яку готуєш для вина, не любить зіткнення з металом, тому соковитискач не годиться. Я давила ягоду вручну через марлю. У мене була чорноплідна горобина – дуже щільна тверда ягода, що додатково ускладнило мені завдання. Ну, якщо ягода м'яка чи морозива, тоді все набагато легше, звичайно.
Загалом, вичавлюєш сік з ягоди, макуху відкладаєш у каструлю і заливаєш водою – стільки, скільки вичавилося соку. Сік поки що стоїть осторонь. Макуха з водою коштує добу, потім ми її дістаємо з води і ще раз віджимаємо. З'єднуємо разом сік, воду, в якій стояла макуха і вода, яку віджали з макухи. У нас вийшло сусло. Макуха? Макуху ми тепер уже викидаємо.
Потім розраховуємо кількість цукру. Отут як – 20 г цукру на кожен літр цього сусла дає 1 градус. Ось дивись, 100 грам цукру на літр – ndash; це буде 5 градусів, це замало, 200 грам на літр. 10 градусів, це вже справа – сухе вино виходить. Хочеш міцніше – клади більше цукру. А рахувати загальну кількість цукру треба, звичайно, за загальною кількістю вина. Якщо ти маєш 5 літрів, і ти хочеш 10-градусне вино, клади 5 склянок цукру по 200 грам.
Тільки з цукром тут своя хитрість – ndash; його потрібно не просто бухнути в банку, а потрібно спочатку у невеликій кількості сусла цей цукор розвести. Потім зливаємо у банку, ретельно розмішуємо. Далі все як з вином з варення – ставимо в темну шафу, трубочку встромляємо і чекаємо, коли воно блукатиме.
Звичайно, оскільки процес вироблення вина з ягід такий трудомісткий, то краще вже не чікатися, а брати 10-літрову сулію і ставити. Вдома, зрозуміло, важко знайти шафу, де сулія така може поміститися. Можна поставити сулію у велику коробку або плетений кошик і закрити від світла максимально.
Ну, що ж, перебродило наше вино, заспокоїлося, треба розливати по пляшках. І ось тут, перед розлиттям його корисно спробувати. Якщо видасться кислуватим, можна додати цукру, попередньо розвівши його в невеликій кількості вина.
І головний момент! Друзі! Головне, вчасно вино злити, інакше воно перетвориться на оцет і тоді – . всі праці нанівець. Особливо важливо не прогаяти те вино, яке зі свіжої ягоди. Потрібно спіймати момент, коли бродіння припинилося. Зливаємо вино з пляшки, розливаємо по пляшках та пастеризуємо. Я так – нагрівала у великій каструлі воду градусів до 60-70 (не окріп!), Пляшки там постоять хвилин 15, я їх виймала, закупорювала і ставила в холодне місце. Ваше здоров'я!